sprzedaz-kupno xtx660

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
martinmx1
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2009, 11:18
Lokalizacja: Poznań

czy warto kupic xt660x z roku 2005 z aso yamaha za 12000zl stan ok 7000km?
nie wiem jak wyglada kwestia ze sprzedaza tego motorku czy ciezko bedzie go sprzedac np.jesienia
pytam poniewaz xt stoi od jesieni a nie wiem czy motorki tego typu sprzedaja sie dobrze
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

według mnie to niska cena
zastanów się czemu stoi od jesieni w takiej cenie ?
z tego co wiem to xtx i xtr to poszukiwane modele zwłaszcza, że jest teraz problem z nowymi u dilerów

TRZA TO SPRAWDZIĆ, jeżeli wszystko jest ok, to się opłaca
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Ja dlugo szukalem dobrego modelu i udalo mi sie wyrwac ostatecznie nowa sztuke z poprzedniego rocznika a z tego co sie rozgladalem za te pieniadze i z tym przebiegiem mozesz byc albo bardzo szczesliwy ze znalazles takie cos za taka kase albo mozesz wtopic... Postaraj sie wynegocjowac jakas gwarancje "rozruchowa".
powiedz mi co to za dealer(skoro jestes z poznania domniemam ze gdzies niedaleko poznania stoi) i jesli chcesz to podjade w piatek lub sobote o ile maja otwarte i zerkne na niego a "noz, widelec" cos mi sie w oczy rzuci. mozemy sie razem umowic i ogladniemy sztuke, zrobimy runde... Poza tym jest jeszcze jeden z tego forum co ma xtx'a i pewnie chetnie przejedzie sie z nami a studiuje w poznaniu(mowie tu o starosteku) Gdyby cos wal na PW
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

nie ma problemu, podjechać i zobaczyć zawsze można, tylko wcześniej pisać ;)
jeżeli o mnie chodzi o taką cenę i taki czas jego niesprzedaży może świadczyć o tym, że coś z nim jest nie tak (może, ale wcale nie musi); jak kupowałem swojego XTka to pojechałem obejrzeć takiego jednego (może powstrzymam się gdzie to było) 'przypadka'.. motor po odpaleniu i rozgrzaniu przy dodaniu lekko gazu zaraz gasł na co sprzedający zarzekał się, że to w XTkach jest rzeczą normalną (taaaaaaaaaa...^^) później krzywa kierownica i kilka innych rzeczy o których już nie pamietam.. no nic.. na pewno przed kupnem nie ma co się jarać na pierwszą okazję, tylko ze spokojem pojechać, zabrać najlepiej osobę która się zna, obejżeć i przemyśleć i jeśli coś wydaję się być podejrzane to rozważyć za i przeciw i ewentualne koszty w jakie się pakujemy..
aha.. co prawda to było w tamtym roku ale ten motocykl też był z 05' miał przejechane koło 10k km i kosztował 12k ;) teraz mi się tak przypomniało :)
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
ODPOWIEDZ