Spotkanie Pierwsze

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przez zupełny przypadek spotkałem dziś Bereta w salonie Yamahy i naszła mnie taka myśl iż przydałoby sie w końcu zrobić jakieś nasze spotkanie. Hmmm jako że duża część to Stolica i okolice wiec można coś tu ogarnać. Są tylko trzy pytania na które trzeba odpowiedzieć:
1. Na Moto czy na Piwo?
2. Gdzie?
3. Kiedy?


Osobiście
1. Piwo
2. Bolek lub Lolek oczywiście w warszawce
3. Jakaś sobota ew piątek
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

sorry, ale jak na pivo to dla mnie za daleko..... wrocek
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

ja jestem za wersja na moto :) tylko, ze jeszcze poruszam sie tylko po okolicznych lasach ze wzgledu na brak dokumentow :P
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

No dla mnie na piwo do Stolycy to też trochę daleko, ale jak tylko pogoda pozwoli to na pewno zorganizujemy jakieś spotkanie (może nawet 2-dniowe żeby można się było napić) ;-)
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W razie co u mnie podłoga do kimania sie znajdzie i nawet wspołlokatorki do Towarzystwa tez :D
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

w stolycy to ja bylem w zyciu kilka razy i to zawsze 4kolami ale gdyby na pifko to podjade chetnie autem i zabiore moj nowy plecaczek:D (dlatego ostatnio mnie na forum nie bylo bo wlasnie nad plecaczkiem "pracowalem") i bedzie mial kto do domu kierowac ;)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

haha :D rozsądnie posuniecie :P
co do spotkania w Wawie to ja najwcześniej latem takie wypady ;)
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

toudi pisze:W razie co u mnie podłoga do kimania sie znajdzie i nawet wspołlokatorki do Towarzystwa tez :D
Głupi by nie skorzystał :D (współlokatorki) Niech to szlag, jestem z Piaseczna ;).. A tak na poważnie, jazda piwa nie wyklucza, oczywiscie nie w tym samym czasie, pojeździc mozna za dnia w weekend, a na piwo skoczyc wieczorem. Myśle, że na jedna jak i na drugą opcje chętni sie znajdą. Byle częsciej tutaj zaglądali..
W każdnym bądź razie, ja moge sie spotkać pojeździc, jak i na piwo, chyba, że kolegom będę mocno średnią wieku zaniżał ;)
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

xtFILIPx pisze: W każdnym bądź razie, ja moge sie spotkać pojeździc, jak i na piwo, chyba, że kolegom będę mocno średnią wieku zaniżał ;)
spoko :) toz przeciez to nie wiek jest wazny :P
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dobrze, ze tak uwazasz. Wiec polatac, jak i na piwo chętny jestem. Pzdr.
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moto odebrane to moge juz polatać :D tylko nie w ten weekend :( ale w tyg wieczorkiem moze by ktoś sie skusił?
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

co bylo do zrobienia i jaki calkowity koszt naprawy???

ps. jak bedzie pogoda czemu nie:)
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

toudi pisze:Moto odebrane to moge juz polatać :D tylko nie w ten weekend :( ale w tyg wieczorkiem moze by ktoś sie skusił?
Ja zawsze jestem nagrzany zaby polatac, napisz na pw jak bedziesz chciał, moze akurat bede miał czas.
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

u mnie koszt naprawy to 300-350 zl za plastiki i sróbki i 400 zl za regulacje prostowanie klamki i pedału hamulca, uchytow kierownicy wymiane oleju z olejem reszte z 4l mam ze soba, naprawa pompy paliwa i uszczelnienie okolic termostatu i inne duperele
Jak tylko w tygodniu wieczorem zapowie sie ładna pogoda to mozemy poganiać xtFILIPx.
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
ODPOWIEDZ