opona tył jaka wejdzie ???

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Matt
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2011, 11:53
Lokalizacja: Irlandia,Gorzów
Kontakt:

witam ,chłopaki temat jest taki czy komuś zdarzyło sie wrzucać szerszą gumę do xt660x(2004) mam zamiar zwiekszyc szerokosc tylnej gumy,myslałem o 180 na tył ale mam wątpliwosci czy podejdzie.jak ktos wie smiało pisac. dzieki
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Zalezy od bieżnika opony, ktoś kiedys pisał ze miał 180 ale musiał przyszlifowac osłone na łańcuch bo obcierała.. Na forum xt660.com ktoś pisał że włozył 180 Pirelli angel i obcierała o wahacz
Matt
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2011, 11:53
Lokalizacja: Irlandia,Gorzów
Kontakt:

osłonąna łańcuch sie nie martwie bardziej mnie zastanawia czy sam łańcuch nie bedzie tarł po oponie

przeszukałem całe forum i nie moge znalesc żadnego tematu lub prób montowania szerszych opon
McMati
Posty: 56
Rejestracja: 25 kwie 2010, 2:02
Lokalizacja: Radom

i teraz już wiem ze opona najlepsza jak jest na naszą felgę to 160, większą jak założymy to robi się tzw. grzybek i opona załamuje się po bokach i w zakręcie można walnąć glebę jak nisko położymy się w zakręcie. Także nie polecam chyba że zmiana na szersza felgę ale to już grubszy temat.
Matt
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2011, 11:53
Lokalizacja: Irlandia,Gorzów
Kontakt:

dobrze że wiesz,ale nie takie było pytanie kolego
Awatar użytkownika
Radekbat
Posty: 41
Rejestracja: 08 lis 2010, 20:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Matt nie bądź uszczypliwy :-P
McMati
Posty: 56
Rejestracja: 25 kwie 2010, 2:02
Lokalizacja: Radom

Wiem stąd bo mam taką oponę nic nie trzeba przycinać normalnie wchodzi ale tak jak pisałem jest bez celowe :)
Matt
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2011, 11:53
Lokalizacja: Irlandia,Gorzów
Kontakt:

nie jestem :)
czyli masz 180 na tyle i wchodzi bez przeróbek????
ODPOWIEDZ