Szukam "partnera/ki" do teamu na zawody :)

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Hello,
szukam drugiego motocykla do zespolu na rajd wzdluż Bobra. Zgodnie z kalendarzem kefira (19-21 Czerwca - Rajd Motocyklowy Doliną Bobru).
Zgodnie z informacjami startuje sie w dwumotocyklowych zespolach (mysliwy + nawigator). oczywiscie mozna jechac z pasazerem (2 osoby na jednym moto licza sie jak jedno moto :P).

Zapytanie kieruje głownie do posiadaczy R'ek ale posiadaczy X tez zapraszam, gdyz rajd ma charakter głownie turystyczno krajoznawczy i podobnoz ma nie byc hard-enduro :D
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Znajdziesz spokojnie na miejscu ;) Z reguly zespoly tworza sie przy piwku, w przeddzien. Ja zazwyczaj sedziuje, chetnie opowiem Ci o paru "mykach" (nie oszustwach).

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

no i dzięki forum już masz znajomości u sędziego :D
udanej zabawy Panowie życzę ;) i liczymy na relację
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Kefir pisze:Elou!
Znajdziesz spokojnie na miejscu ;) Z reguly zespoly tworza sie przy piwku, w przeddzien. Ja zazwyczaj sedziuje, chetnie opowiem Ci o paru "mykach" (nie oszustwach).
no to ladnie :D jesli chodzi o myki to moglbys opowiedziec o itinererze bo to jest jeszcze dla mnie tajemnica :P (tzn wiem co to jest ale nigdy z tym nie jechalem :P )
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Itinerer? Proszsz: info na stronie Rajdu Felkowskiego:
http://felkowisko.riders.pl/?PomocCo_to ... tinerer%3F
Przy okazji: Felki to impreza o wieloletniej tradycji, co rok odbywa sie w innym miejscu, zawsze jednak w promieniu ~100 km od Wawy, zazwyczaj w trzeci weekend Wrzesnia. W Swiecie Motocykli mogliscie natknac sie na krociutkie relacje.
Na stronie rajdu sa takze itinerery i zdjecia poszukiwanych punktow z poprzednich lat mozna wiec sciagnac, wydrukowac i pocwiczyc jazde na orientacje ogladajac, przy okazji, ciekawe miejsca. Czas przejazdu zazwyczaj nie przekracza 3-4 godzin.
Jesli ktos sie zdecyduje, pieknie prosze o relacje.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef

[ Dodano: 2009-04-01, 10:06 ]
Elou!
raczek_ pisze:no i dzięki forum już masz znajomości u sędziego :D
Zadnych kumpli ;) Wiele osob podchodzi do zabawy w rajdy turystyczne duzo powazniej niz wynikaloby to z zalozen wiec, tym bardziej, nie ma miejsca chocby na podejrzenie kolesiostwa czy kumoterstwa. Zreszta, to nasza ucieczna od burej codziennosci, businessu i polityki... Jedyna cecha wspolna jest ogolna najebka ale i tu widac znaki czasu - umiarkowane spozycie, alkomaty przed wyjazdem itp. czyli "pelna kurtura" ;)

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kefir bardzo ciekawe informacje o tego typu rajdach, dzięki
Myślę, że po prostu trzeba będzie tego spróbować na własnej skórze.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

hmm.. ale piszesz o felkowisku a ja o bobrze :) widzialem, ze to zaprzyjaznione imprezy ale czy to to samo? i na stronie widzialem tylko edycje zeszloroczna - czy wiadomo kiedy bedzie w tym roku, jakie beda ceny itd? :)

Felkowisko o tyle lepsze, ze tak jak mowisz w okolicach warszawy, a bobr to juz kawalek drogi :/

tylko fajnie by bylo pojechac w jakims wiekszym skladzie :)
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Info z linkiem to tegorocznej edycji Bobrow umiescilem we wspominanym juz kilka razy kalendarzu:
http://groups.google.com/group/technika ... ndarz-2009
Na stronie Bobrow znajdziesz tam notke ze regulamin "zerznieto" z Felkow ;) Zarowno organizatorzy jak i uczestnicy to ludzie, luzniej lub bardziej zwiazani z usenetowa grupa pl.rec.motocykle.
Przy okazji: Dolina Bobru to piekna okolica - "mala Szwajcaria". Blisko takze do Czech, Karpacza, Szklarskiej Poreby, na Gore Szybowcowa (wspominam o niej bowiem tam tez robilismy zloty) itd itp. Polecam pojechanie nieco wczesniej i rozejrzenie sie. szczegolnie Warszawiakom przyzwyczajonym do bywania wylaczie w Zakopcu i okolicach ;) Ja bede tam od Srody lub Czwartku.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
ODPOWIEDZ