Czujecie sie jak w ogrodku?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Nie? To poczytajcie
Intencja swietna - zaszokowac by chronic zycie, lecz to Polska. Tutaj troszke smierdzi mi to odczytaniem akcji jako przyzwolenia na polowanie na motocyklistow. Chcialbym sie mylic.

Pozdrawiam machajac lodygami.

PeeS Nie znalazlem dobrego kontenera na niniejszy post wiec przepraszam szanowne grono za najpewniej nietrafny wybor lokalizacji. Temat dosc cieply wiec uwazam ze wart zamieszczenia.

--
Artu / Kef vel czosnek
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Elo,
Niestety Kef, jestem przekonany, iż masz rację.
Kilku nierozsądnych kolegów rozwaliło się na swych maszynach i robią z tego problem społeczny. Nie osądzam tu zmarłych riderów, ponieważ każde życie jest ważne. Mówię o tym, jak to niestety u nas zawsze bywa, znaleziono sobie temat zastępczy. Nie potrafią sobie poradzić z pijakami w samochodach, a wyniki trzeba mieć. Na nasze nieszczęście śmierć motocyklisty jest zwykle bardzo spektakularna więc bardzo łatwo zmanipulować opinię publiczną.

pozdr
BoB
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

taak... czytałem o tym w pracy, polecam komentarze.
Tak jak ktoś napisał szkoda że nie podali ile osób ucierpiało z powodu wymuszenia pierwszeństwa a o stanie dróg już nie wspominając...
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Silent_BoB pisze: a wyniki trzeba mieć
kolego znam to dokladnie... przykra sprawa
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

a mi sie podoba. motocyklista dobrze ubrany i jezdzacy kulturalnie sam zapracuje na wlasna opinie wsrd innych uczestnikow ruchu. Niestety kulturalnych motocyklistow w Polsce ciagle deficyt.

z drugiej jednak strony uwazam, ze takie akcje sa niepotrzebne. bez tego zadziala przynajmniej selekcja naturalna.
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

takie akcje są wg mnie potrzebne, osobiście najbardziej dotknął mnie rysunek przedstawiający obrys czlowieka z szkicami innych osób w środku, najmniej ta marchewka na motorze ( co za suchar!;/ )
przyznaje racje przedmówcą, wypadki na motorze są bardziej 'spektakularne' jeśli tak to można nazwać dlatego łatwo oddziaływać tym na innych.. a co z wypadkami samochodów? ich nie ma czy jak ? ile pijanych osób zatrzymano w czasie powrotu do domów po świętach? a ile było wypadków? tfu tfu.. nie lubię takiego gadania..
tu nie chodzi o maszynę jaką jeździmy, ale o wyobraźnie.. motor nie jest (nie oszukujmy się) do jeżdżenia 50/90, po prostu trzeba wiedzieć kiedy i gdzie można sobie pozwolić na mocniejsze odkręcenie manetki.. i tego życzę wszystkim ( i sobie również )
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

kazuya1000, dobre :lol:
pozwolę sobie wkleić w śmiesznych ;)
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Pewnie juz do czesci z Was dotarlo jak los gorzka ironia podsumowal zajawke akcji. Tutaj i tutaj informacja, szczegoly najpewniej nigdy.
Wrocily mi przelęki na widok pewnej siebie, niezniszczalnej, business women z komorka przy uchu za kierownica. Boje sie ich bardziej niz kapelusznikow w skodach i tirowcow razem wzietych.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szkoda chłopaka, ale może dotrze do niebieskich, że nie tylko "dawcy organów" powodują wypadki i zamiast chorej nagonki powinni edukować społeczeństwo.

W końcu nie chodzi tu tylko o motocyklistów, ale i rowerzystów, woźniców i pieszych na wsiach (defakto to oni są najczęściej ofiarami wypadków komunikacyjnych na wsi).

Wiem, edukacja to proces, ale kiedyś trzeba zacząć.

Może za kilka czy kilkanaście lat staniemy się pełnoprawnymi użytkownikami naszych wyremontowanych już dróg.

to tyle..
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
Arachne
Posty: 153
Rejestracja: 16 mar 2009, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Czasem w pracy trochę nudno więc dużo czytam...
Znalazłam dziś list otwarty do Komendanta Głównego Policji właśnie w tej sprawie
http://viator.com.pl/index.php?akcja=ar ... 85&id_d=10
ODPOWIEDZ