kilka pytań odnośnie 660x/r

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
13b
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2012, 13:49
Lokalizacja: Wolin

Nurtuje mnie kilka szczegółów odnośnie 660x/r więc stąd moje pytania:

1. (może banalne) Między x a r sa niewielkie różnice tak więc czy mozna z x zrobić r-kę?

2. Na mojej poprzedniej z750 miałem 120km 4-cyl i 3.1s do 100, czy 660x nie znudzi mi się szybko, lub czy będę odpowiednio usatysfakcjonowany?

3. Nigdznie nie znalazłem, jak wygląda jazda z pasażerką? Ja mam 186cm wzrostu a małżonka 178cm (bo nie ukrywa że jak na poprzednim teraz tez bedzie chciała na kleszcza nawijac kilometry). Czy macie moze jakas fotę jak wygląda jazda z pasazerem?

4. Jak wygląda jazda x-em na trasie?

5. Czy jest ktoś ze Szczecina kto ma 660x i byłby tak uprzejmy pochwalic się nim (chodzi mi o zgadanie się, podjadę i tylko oglądnę i posłucham na żywo :D)

Więcej pytań może mi się przypomnieć w trakcie :D dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

1) Z X można zrobić R-ke ale nie wiem czy się to będzie opłacało- na forum są osoby które robiły takie operacje.
2) Na pewno X ma mniej mocy i jest wolniejszy od z750 ale wszystko zależy czego i do czego szukasz moto- XT potrafi dać dużo frajdy.
3) A jak ma wyglądać- normalnie:-) zrobiłem dużo km z pasażerem, czasem nawet jednego dnia ponad 1000km i nie narzekała :-)
4) prędkość optymalna na trasie to 120-130 km, wiecej można ale przy takiej pozycji jaka jest na Xt to raczej znikoma przyjemność
5) Chcesz to wpadaj do mnie, pokaże Ci mojego X- jak cos to PW
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

1. Da się!!
2. Jeżeli się przyzwyczaiłeś do przyśpieszeń to nie. Jeżeli chodzi o częste zwroty to tak. A tak na marginesie nie chyba nie osiągałeś na z750 3,1 do setki???
3. Jestes za wysoki!
4. Jazda jest spoko zależy jaka jazdę preferujesz?
5. Są ludzie z i okolic. Pytaj się ich.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
13b
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2012, 13:49
Lokalizacja: Wolin

Dzięki za odpowiedzi ;)
pancio pisze: A tak na marginesie nie chyba nie osiągałeś na z750 3,1 do setki???
Nie, w warunkach "normalnego użytkowania" to raczej niemożliwe :D napisałem to aby podkreślić konkretne przyspieszenie sprzętu :P :twisted:
ODPOWIEDZ