Klucze xt660z

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
TROJAN
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2012, 22:09
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Cześć

Mam takie pytanko ;-)

Jakie mam sobie zakupić klucze do moto alby móc w trasie zrobić podstawowe rzeczy ?

Motocykl zakupiłem niestety bez zestawu kluczy , który powinien być w zestawie..... , wiem że są o dupe rozbić ale muszę takie mieć !!!

Będę dzwięczny za jakąś krótką listę :mrgreen:
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Najlepiej sobie sam zrób listę!! Zobacz jakie potrzebujesz i takie kup. Ja u siebie tak robiłem, ale ja już mam połowę innych śrubek.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

TROJAN może uda Ci się trafić oryginalny zestaw gdzieś na allegro.
Co do zakupu to na pewno musi byc klucz do świecy, do kół, do regulacji zawieszenia z tyłu, imbusy tego rozmiaru co występują w jadzi, i pare kluczy. Ja mam dodatkowo multitool bo jest tam nóż, nożyczki, piłka itp. Do tego opaski kablowe (trytki), taśma izolacyjna, zapasowe bezpieczniki. Możesz sobie też zajrzeć do tematu: http://xt660.pl/viewtopic.php?t=463&highlight=wypraw%EA
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

... i sprawdź dokładnie na swoim sprzęcie patrząc od strony czynności naprawczych, np. wymiana opony (o ile planujesz). Mi się wydawało, że mam wszystko. Jak przyszło w sierpniu w połowie 500km trasy wymienić dętkę, okazało się że brak mi małego drobiażdżku - klucza nasadowego (chyba 8) aby zdjąć gmole z ośki koła. No i do tego zapomniałem szamponu. A Pancio radził.....
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
TROJAN
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2012, 22:09
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Dzięki
ODPOWIEDZ