Pomoc w wyborze bardzo mile widziana...

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
kregiel
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2013, 0:59
Lokalizacja: Łódź

Witam wszystkich.

Jestem z Łodzi i jazda po mieście staje się nie do zniesienia...chodzi mi naturalnie o natężenie ruchu. Nie wspominam już o tym, że postawienie samochodu gdziekolwiek graniczy z cudem> naturalnie na stale poszerzanych strefach płatnego parkowania. Stąd urodziła się idea przesiądnięcia się na 2 kółka. Swoją krótką przygodę z motocyklami zakończyłem 7lat temu > YAMAHA DT 80cm i HONDA REBEL 125cm.
Z uwagi na moje potrzeby myślałem o kupnie jakiegoś gabarytowo dużego skutera (mam 190cm wzrostu i 90kg wagi), potem stwierdziłem, że jakąś 125cm ( na tapecie przez jakiś czas był HONDA VARADERO 125 ), ale po głębszych przemyśleniach przychylam się do XT660(najlepiej)X :) . Znajomy sobie kupił w tamtym sezonie i jest zachwycony. Bardzo mi polecał.
Oczywiście jeżeli macie inne pomysły na analogiczny motocykl ( przede wszystkim do miasta, ale i żeby przejechać się kawałek za miasto[ max 100km ], może nawet kawałeczek polnej drogi przy niedzieli :) ) to chętnie przeczytam wszystkie opcje.

pozdro wszystkim :)
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

To masz jeszcze wersje R - lżejsza i Z- wygodniejsza/cięższa
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
Wac
Posty: 183
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:21
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

kregiel, na forum fanów XTka pytasz o inne motory :?: nie ma nic lepszego :-D
Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robic rzeczy, których dotąd nie robiłeś
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

XTX jest dla Ciebie chyba najlepszą odpowiedzią, sam to stwierdziłeś.
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
ODPOWIEDZ