schowek

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Pytanie czy po bloceniu nie dostaje sie Wam syf z tylnego koła ? Pomiędzy pojemnikiem na aku a pojemnikiem na klucze mam prześwit ...
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Jutro będę myl moto to zobacze a dostal w kosc bardzo wiec bedzie widomo :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Jak masz oryginalny zadupek to błoto tam się nie dostaje. Jedynie co to kurz, jak jeździsz w grupie po suchych szutrach. Ja miałem z tym problem po założeniu zadupka z OTR, wygladał dobrze ale wróciłem do oryginału bo mnie denerwowało to że woda, błoto itd. zbierało się na akumulatorze jak i równierz na moich plecach.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Nie dupa oryginał, ale w miejscu na klucze jest jakby otworek spustowy ?, a pomiędzy miejscem na klucze a z przodu pojemnikiem na aku jest przestrzeń gdzie z górypatrząc widzę koło ? To normal ? Nie powiem błocku nie mówię nie :lol:
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Obrazek
Po dosyc mocnej zabawie oryginal lampa 8-)
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

No to faktycznie u mnie też tak, a myślałem że cos za dużo syfu dostaję się pod kanapę. Nie pomyślane bo wlot powietrza jakaś elektryka. Może trzeba to uszczelnić ? :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ja czegoś takiego nigdy nie miałem nawet po ostrym upalaniu błotnym, nawet po myciu myjką ciśnieniową tak mokro nie miałem. Ja tam żadnych otworów spustowych nie mam.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Jeszcze jedna prośba pytanie, czy schowek stanowiący plastikowy element nadkola tylnego, jest jednolity ? tzn czy patrząc od strony koła błoto ma jakies szanse przedostać się do góry pod kanapę, czy może pomiędzy pojemnikiem na narzędzia a "pojemnikiem" na aku jest przestrzeń. Może mi brakuje jakiejś gumy albo dodatkowej osłony od dołu...
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Mi bokami i chyba miedzy aku a schowkiem leci.
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Dokładnie. Bokami i ta szczelina miedzy aku i schowkiem...
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Oj no najgorsze mycie no i ewentualnie ciezko wyciągnąć z blota jak wpadnie po kolana ale to juz zabawa :-D
ODPOWIEDZ