"Bezpłatna" Kontrola Stanu Technicznego Jednośladó

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 11:00 przez toudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Wielkie dzieki toudi ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

zapisałem sie juz tydzien temu na 15 czerwca- zobaczymi jak to zorganizują:)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

bonzocis pisze:Ja 3 miesiące temu wysłałem zgłoszenie na jazdę testową i do dnia dzisiejszego nikt w yamasze się nie zainteresował :evil:
zgloś to do centrali to zrobią porządek z Twoim lokalnym dilerem
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Mi juz dali odpowiedz i sie umowilem ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

berserkers pisze:
bonzocis pisze:Ja 3 miesiące temu wysłałem zgłoszenie na jazdę testową i do dnia dzisiejszego nikt w yamasze się nie zainteresował :evil:
zgloś to do centrali to zrobią porządek z Twoim lokalnym dilerem
Już zgłosiłem 28.05 na oficjalnego maila. Odpisał mi Pan Tomasz Góral w ten sposób:
Szanowny Panie Pawle,



Ustalamy właśnie przyczynę dlaczego nikt się z Panem nie skontaktował. Postaram się aby jeszcze w tym tygodniu skontaktował się z Panem doradca serwisowy w celu ustalenia terminu przeglądu w ramach akcji YVHC.

Sprawdzamy również dlaczego do tej pory nie odbył Pan jazdy testowej wybranym motocyklem Yamaha.



Pozdrawiam,

Tomasz Góral

I po tym mailu nadal cisza. Napisałem dziś kolejnego to dostałem autoodpowiedź:

Witam,

W dniach 01-14.06.2009 będę nieobecny w biurze . Po powrocie postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na wasze e-maile.
W pilnych sprawach proszę kontaktować się z Przemysławem Pazderskim lub Piotrem Piszczem.


Between 01-14.06.2009 I'm out of office. I will answer to all emails when I'm back.
If your inquiry is urgent, kindly forward it to:
info@yamaha-motor.pl

Spoko mają podejście. Poczekam jeszcze potem będę dzwonił może to da jakiś efekt. Poinformuję potem co z tego wyszło
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ja jade 15 czerwca:)
Super Fakin Motard!
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

bonzocis pisze:Witam,

W dniach 01-14.06.2009 będę nieobecny w biurze . Po powrocie postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na wasze e-maile.
W pilnych sprawach proszę kontaktować się z Przemysławem Pazderskim lub Piotrem Piszczem.


Between 01-14.06.2009 I'm out of office. I will answer to all emails when I'm back.
If your inquiry is urgent, kindly forward it to:
info@yamaha-motor.pl
To jest pewnie autoresponder a gościu jest na urlopie ;)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja 27 lipiec bo grubsza robota mi sie bedzie szykować a przed Jordanią jak znalazł ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

YYY pancio do Jordanie jedziesz?? :shock:
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ta Syria Jordania moze jeszcze Liban zachacze.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Flaw pisze:To jest pewnie autoresponder a gościu jest na urlopie
Dokładnie tylko ja bym się już przejechał tenerką bo jeśli mniej wieje jak na R-ce z większą szybą przy wyższych prędkościach to będę sie zastanawiał nad zmianą. Bo przegląd to raczej taka lipa jak czytałem w regulaminie. Najlepszy punkt to "wzrokowa ocena stanu silnika" :mrgreen:
Na razie czekam na odzew...
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Dzieki Toudi,
No wlasnie forum to fajna sprawa nawet o tym nie wiedzialem, juz wypelnilem formularz i sam zadzwonilem do swojego serwisu, w nastepnym tygodniu bedzie serwis.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Po interwencji telefonicznej w centrali Yamahy w Warszawie w końcu umówiono mnie na przegląd i przeproszono za olanie, więc wczoraj byłem w końcu na przeglądzie w Tommarg w Krakowie. Powrót do domu niestety bez przerwy w deszczu. Moto miało błęda po wywrotce więc skasowali no i tyle było uwag. Pracownik poinformował mnie że jak bym przyjechał na przegląd po 1000km to uznali by mi gwarancję, szkoda że kiedy dzwoniłem i pytałem zaraz po zakupie wtedy powiedzieli że muszę mieć jakąś tam plastikową kartę która była wydana w salonie przy zakupie (nie dostałem jej niestety od sprzedawcy), jeśli się nie mylę to nazywa się to eurogwarancja.
Druga sprawa, 4 lipca w w/w salonie będzie udostępniona tenera do jazd próbnych. Bedzie mógł jeździć kto chce i nie trzeba się wcześniej umawiać. Jak ktoś ma ochotę się przejechać na Z-ce i nie ma kosmicznie daleko do Krakowa to atakować :twisted:
P.S. Aktualnie jazdy próbne Tenerką są w Częstochowie
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

witam

ja przeglad mam juz za soba.
bylo tak...zostawilem moto po czym za pol godziny wychodzi mechanik i co mowi?
mowi ze wszystko ok...ale nawet nie odpalil sprzeta:( caly przeglad poolega na sprawdzeniu ogumienia, plynow, hamulcow i to chyba wszystko.

natomiast Pan mechanik powiedzial mi ciekawostke. zapytalem jaka ustawic wartosc CO przy przelotowych kominach i filtrze K&N i on powiedzial ze na 0. nie wiem ile w tym prawdy, czy powiedzial to na odczepnego czy zeczywiscie wiedzial.

caly ten przeglad to tylko po to zeby ewentualnie przy okazji cos u nich kupic wiec jak ktos chce wiedziec co w yadzi piszczy to i tak trzeba zaplacic.
Super Fakin Motard!
ODPOWIEDZ