Nowa stacyjka

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
hovek88
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2012, 0:16
Lokalizacja: Dublin

Witam ponownie.

Szybkie pytanie do kolegów. Czy po wymianie stacyjki przez serwis jest ona pod obecne kluczyki czy dostaje sie nowy komplet? Blokada kierownicy rozumiem ze zwyczajnie do naprawienia tak?

W piatek rano skradziono mi moto, odzyskałem w sumie po kilku godzinach, ale stacyjka i blokada kierownicy juz byly oczywiście w kawałkach :/

U mnie policja wiedziala, ze ukradli mi motor zanim ja wiedzialem. Patrolowali dzielnice i stwierdzili ze jadzia nie pasuje do rudery pod ktora stoi, wiec sprawdzili adres zarejestrowania :D
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

To miałeś szczęście- kluczyki raczej nowe ;-)
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

hovek88 pisze:U mnie policja wiedziala, ze ukradli mi motor zanim ja wiedzialem.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super,że przygota tak się zakończyła!!
Obstawiam,że z serwisu dostaniesz nowy zestaw zamków i kluczy. Daj znać jak zakończyła się cała akcja.
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
hovek88
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2012, 0:16
Lokalizacja: Dublin

Dzieki...

No zakończyło sie dość dobrze...
Rano miałem go rozbierać do malowania ramy, a tu taki zonk. Z własnej głupoty wyłączyłem czujnik ruchu w gps :/ ale po telefonie od policji widziałem dokładnie gdzie znajdowal sie motor.

Debil który go ukradl nie sprawdził nawet czy czegos pod siedzeniem nie ma jak i zostawił po sobie narzędzie z odciskami palców (za co zarzuty z posiadania skradzionych przedmiotów mogly byc "awansowane" na kradzeiz).

No ale Jadzia cala i zdrowa poza blokada i stacyjka :) Jutro odbieram.
They told me I could be anything I wanted... so I became a God.
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Myślę, że chłopakom z patrolu należy się butelka jakiegoś specjału z polska ;-)
hovek88
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2012, 0:16
Lokalizacja: Dublin

Moto odebrane.

Stacyjka wyrwana, blokada kierownicy na ramie ulamana, moto mialo wywrotke bo oslony kierownicy porysowane razem z lusterkami, tarcza hamulcowa ociera o hamulec (przod) az rdzawe ślady zostawia, lewar biegow prostowany. Widac, ze gdzies po polach spierdzielali bo Jadzia brudna jak cholera...

flaszka sie należy, nie ma co ;)
They told me I could be anything I wanted... so I became a God.
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

hovek88 pisze: Widac, ze gdzies po polach spierdzielali bo Jadzia brudna jak cholera...
Oj tam zaraz uciekali, przecież ich nikt nie gonił - wyskoczyli na lekki OFFik ;)

Gratuluje pozytywnego załatwienia sprawy. Masz farta!
Awatar użytkownika
Wac
Posty: 183
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:21
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

wygląda to tak jakby moto zwinęli dla zabawy, żeby polatać po dziurach. Do zawodowców im jednak "trochę" brakuje :mrgreen: z korzyścią dla Ciebie. Dobrze, że moto się znalazło, szkoda tylko, że trzeba naprawiać bo sezon się w końcu rozpoczyna.
Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robic rzeczy, których dotąd nie robiłeś
hovek88
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2012, 0:16
Lokalizacja: Dublin

Kolejne mile zaskoczenie... Przed chwila już Autoryzowany serwis Yamaha (ktory nazywa sie M50 Honda :mrgreen:) odebrał motor na oględziny i naprawę ;) Spodziewałem sie zwlekania ubezpieczyciela a tutaj proszę :shock:

O zaawansowaniu typków świadczy fakt, ze kradzione moto zostawili na wjeździe przed swoja rudera :D
They told me I could be anything I wanted... so I became a God.
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

możesz napisać czy motocykl był zabezpieczony dodatkowo poza blokadą kierownicy (np. łańcuch, blokada na tarczy itp.), oraz czy motocykl był na ogrodzonej posesji, pod blokiem...? Ciekawy jestem, czy złodzieje poza tym że głupi byli też bezczelni...
hovek88
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2012, 0:16
Lokalizacja: Dublin

Kristof pisze:możesz napisać czy motocykl był zabezpieczony dodatkowo poza blokadą kierownicy (np. łańcuch, blokada na tarczy itp.), oraz czy motocykl był na ogrodzonej posesji, pod blokiem...? Ciekawy jestem, czy złodzieje poza tym że głupi byli też bezczelni...
Mieszkam w mieszkaniu i motor byl w garażu podziemnym, otwieranym tylko na kartę magnetyczna. Przez przednie kolo i stalowy filar garażu szla blokada Oxforda (niestety kiepska), na tylnym kole blokada tarczy hamulcowej.
Mam tez gps tracker, ale z własnej głupoty nie włączyłem powiadomienia o ruchu :/. Mailem go w weekend montować na stale (z podpięciem pod pompę paliwowa i dodatkowe nadajniki pod błotnikiem z tyu)...

Kiedy dostałem tel od policji zebym sprawdził gdzie moje moto, to sprawdziłem przez gps i podało mi dokładny adres tego złodziejaszka... wiec wynalazek dziala... tylko trzeba pamiętać zeby uzbroic wszystkie funkcje :D

Obecnie zaopatrzyłem sie w nowy (tym razem prawdziwy) łańcuch Oxforda 16mm... tylna blokade na tarcze z wbudowanym alarmem (110dB syrena w momencie poruszenia malego)
No i bede montowal tego gps w koncu...
They told me I could be anything I wanted... so I became a God.
ODPOWIEDZ