Zakup xt 660 2006r

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

Witam planuję zakup xtka i poprosiłem o filmik jak chodzi i mam wrażenie że coś brzęczy przy dodawaniu gazu, nie wiem czy to coś poważnego, czy tylko jakaś sprężynka, do wibracji brzęczy.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=rOm1SCNScaQ[/video][/video]
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Kurcze, toto chyba ma tylko jeden cylinder czynny! :-(
A tak poważnie, to nie słyszę tam nic nadzwyczajnego. Mój XTX na takich samych wydechach brzmi chyba identycznie.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

dzięki wielkie, ja osobiście się nie znam, więc taka odpowiedź mnie cieszy ;) pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

A, plastiki dziwnie oklejone. Oryginał maszyny masz tu:
Obrazek
Albo do wyboru: http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/e ... lse&page=1
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

A na moje ucho coś tam dziwnie dzwoni...
h e d o n i z m
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

No właśnie mi też się tak wydaje, ale pod koniec filmiku, jak już kamera jest nad motocyklem, brzęczenie ustaje, i teraz pytanie czy coś poważnego, czy może od wibracji jakaś sprężyna brzęczy. A może jednak wszystko jest ok ?
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

wiem, że trzeba edytować, a nie pisać , ale chcę żeby było widać ten post.

Otóż właściciel xteka napisał że to dzwonią nity w wydechu. Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

Tak z innej beczki.
Pytałeś właściciela gdzie stracił oryginalne lusterka i osłonę łańcucha ?
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

Dobrze, że jest takie forum jak te.
Tutaj macie linka do ogłoszenia. " http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtx-660 ... 786535ec75 "

Rzeczywiście sprawa zaczyna podejrzanie wyglądać. sam nie wiem już co zrobić. Na tablicy gościu pisze że sprowadzony z słonecznej italii, a na jego stronie, jest ,,.motocykl i zdjęcia z zimy... sprzedający tłumaczy się, że motocykl sprowadził, i sam nim jeździł przez jeden sezon. a teraz sprzedaje, a xtek jest na włoskich tablicach więc nie mógł jeździć dłużej niż miesiąc na ubezpieczeniu ? dziwna sytuacja.
Awatar użytkownika
walek809
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2010, 16:42
Lokalizacja: ... ważne gdzie

też myślałem o tym egzemplarzu pisałem do gościa wycenia go an 10koła jade w czwartek do wawy i jak będzie czas to go luknę ale trochę brakuje z oryginału i nie wiem czy wart jest tej dychy, te lusterka są okropne :)
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

Ja to ogólnie miałem się z nim zamienić, dać mu moją R6 " http://tablica.pl/oferta/yamaha-r6-2000 ... 3Hr0Z.html " i do tego 1000zł a zabrać xteka ;p
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kojarzę ten egzemplarz, był na allegro z początkiem sezonu. Poznaję choćby po kanapie "kanapa uszyta przez Louis Vuitton !!!! cena obszycia to 1000 eur" :shock:

Czy to jest ogłoszenie osoby prywatnej czy handlarza?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Sacramento
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 23:00
Lokalizacja: Kraków

XelisT pisze:No właśnie mi też się tak wydaje, ale pod koniec filmiku, jak już kamera jest nad motocyklem, brzęczenie ustaje, i teraz pytanie czy coś poważnego, czy może od wibracji jakaś sprężyna brzęczy. A może jednak wszystko jest ok ?
Przecież wyraźnie słychać brzęczenie. Na końcu jak kamera jest nad xt-kiem ustaje bo dał mało gazu. Tylko teraz pytanie czy to coś poważnego czy nie.

edit.
A ta kanapa jak dla mnie to wioska troche. :roll: Nie wiem ile w tym prawdy co do ceny obszycia ale mi się nie podoba. :->
XelisT
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:46
Lokalizacja: Żary

no to juz nie wiem. Już mam dogadaną zamianę, ale trochę się boję, że coś będzie nie tak, i będę musiał jechać taki kawał na darmo
Awatar użytkownika
walek809
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2010, 16:42
Lokalizacja: ... ważne gdzie

daj 200 za przejrzenie jej w aso yamaha w warszawie jak coś z nią będzie nie tak z powodu brzęczenia to od razu pewnie wyjdzie
ODPOWIEDZ