Opony

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
pancio pisze:Ale chlopaki jezdza na Heidenau K-73 Super Rain i sobie chwala.
A'propos Heidenau K73 Super Rain Supermoto - jaki realny przebieg na szosie daje sie tym osiagnac. Z tego co wiem Bajros nakulal 3 kkm i kapcie jeszcze nie zajezdzone. Kazuyu, Bajrosu skrobnijcie slowko - sprawa honorowa: kolega oferujacy te opony:
http://allegro.pl/item691915171_opona_h ... rmoto.html
http://allegro.pl/item691913203_opona_h ... rmoto.html
twierdzi ze zejda w ciagu 1 kkm. Osmielilem sie zaprzeczyc.

Z gory dzieki.

--
Pozdrawiam, Art
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kefir pisze:jaki realny przebieg na szosie daje sie tym osiagnac.
Ja na pewno mam zrobione na tych oponkach ponad 3000km, wydaje mi się że spokojnie do 5000km tylna wytrzyma, przednia jak nowa w dalszym ciągu.

TO bardzo miękkie oponki więc jeśli ktoś lata slajdami to boki się dosłownie zrolują, widziałem taki efekt po treningu supermoto w Radomiu...
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
kazuya1000
Posty: 199
Rejestracja: 21 sty 2009, 22:40
Lokalizacja: gorzow wlkp
Kontakt:

ja mialem nowke i zrobilem na niej ok 5-6 tys na trasie idze srodkiem bardzo ale jestem zadowolony juz mam taka druga na swojim moto mowie tu o tylnej oponie przod jak nowy
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Witam serdecznie Was wszystkich.
Zwracam się do Was z pytaniem co sądzicie o dwóch różnych oponach w moto.
Taki przykład:
1. Front: PIRELLI DIABLO STRADA
2. Back: PIRELLI DRAGON MTR 0
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Latał ktoś na Dunlop Mutant?
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

http://www.opony.autko.pl/x_C_I__P_115539979__PZTA_2.html Ja jeżdzę na czymś takim :-) spotkał się ktoś wcześniej z opiniami na temat tej oponki bądź sam na takiej jeździ? Pytanie kieruje w związku z przewidywaną pogodą zlotową :mrgreen:
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
Milo
Posty: 101
Rejestracja: 11 lis 2008, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Tak, ja w swojej maszynie miałem Mutanty, trochę kosztują ale są rewelacyjne. Nie pamiętam ile na nich przejechałem ale zapewne ponad 10 000km i dopiero tylną trzeba było wymienić. Przednia jeszcze mam i jest OK. Znajomy latał na KTM supermoto, miał dwa komplety - Mutanty i K73. Różnicy w przyczepności nie widział a Mutant długo był w dobrym stanie. Jak mi się skończy K73 to jednak zapodam Mutanta.
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Szukałem infa na ten temat, ale w necie różnie mówią.
Co wy sądzicie o dwóch różnych oponach na przodzie i tyle? Czy to w ogóle jest bezpieczne i czy wpływa na komfort jazdy?
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Ortodoksyjny jeździec pewnie będzie się jeżyć ale ja uważam, że przy spokojnej jeździe opony mogą być z różnych parafii. Dla mnie ważniejsza jest opona z przodu, koniecznie miękka.
Awatar użytkownika
palkers
Posty: 34
Rejestracja: 18 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

slyszalem ze na przód w XTX mozna zalozyc wyższą opone np 90. czy ktos cos moze wie jaka co i jak? :) a co do opon SM Heidenau przelatałem caly sezon i do tego wypad 3000 KM i wygladaja jak nowe.. POLECAM
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Jezeli nie bedzie przeszkadzał błotnik to powinna wejść tylko po co Ci większa z przodu??
Awatar użytkownika
palkers
Posty: 34
Rejestracja: 18 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

w terenie lepiej latac z wyzsza opona a co do blotnika to trzeba wstawic male dystanse bo nie zmiesci sie opona. w tym sezonie chcemy zrobic daleka trase i przyda sie wiekasza opona
szerszeniak
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2009, 0:52
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

W maju zakladalem k73 moto wyglada extra jako ze nie jestem doswiadczonym jezdzcem nie wiele moge wniesc do dyskusji ale powiem tyle ze tył po 3tkm głównie latania po wawie wyglada nieciekawie (zeszła środkiem) i szukam czegoś nowego przód natomiast jest jak nowy z tym ze wyząbkowany no i w sumie od początku użytkowania pojawilo sie węzykowanie przy około 130km/h na poprzednich jakichś starych pirelkach latalem do 170 a na tych ciezko 140 utrzymac. W porównaniu do poprzednich pirelek pogorszylo sie hamowanie szybciej przód sie slizga. Teraz chyba wezme drogie turystyki bo nie chcial bym znowu za rok nowych szukac i nie chce rezegnowac z szybkiej jazdy jak i bezpieczenstwa. Może ktoś mi powie czy warto placic ponad 1000ka za Michala Pilot Road'a 2ke.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

miałem Road2ct i powiem ci ze wszystko spoko do czasu, aż nie wskoczyłem na tor. Uciekała przy domykaniu, poza tym bez zarzutu
Awatar użytkownika
palkers
Posty: 34
Rejestracja: 18 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

a pamietasz wymiary?
ODPOWIEDZ