[XT660Z] Kabelek z wtyczką.

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

Siema.

Dzisiaj zdjąłem w Teresie panel pod zegarami aby dostać się do żarówek i moim oczom ukazał się kabelek wystający z głównej wiązki która chowa się w obudowie zegarów. Ów kabelek jest zakończony wtyczką, dwa piny.

Co to za kabelek ? Co tam powinno być wpięte ?

https://plus.google.com/115380661179371 ... banner=pwa
Ostatnio zmieniony 08 lut 2014, 22:26 przez Tipit, łącznie zmieniany 1 raz.
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Sprawdź napięcie miernikiem, może jest to zasilane po stacyjce to pod zapalniczke można wykorzystać na zasilanie nawigacji tudzież czegoś innego.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
luk2asz
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:08
Lokalizacja: Kraków

bonzo pisze:Sprawdź napięcie miernikiem, może jest to zasilane po stacyjce to pod zapalniczke można wykorzystać na zasilanie nawigacji tudzież czegoś innego.
Ja mam tam wpiętą navi i gniazdko. Taki to po prostu w0lny kabelek.
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

luk2asz pisze:Ja mam tam wpiętą navi i gniazdko. Taki to po prostu w0lny kabelek.
O, to super. A powiedz mi, ten kabelek miałeś fabrycznie, od nowości ? Przeglądałem swoją instrukcję i ten kabelek nie jest tam opisany, dlatego pytam.

Dzięki za odpowiedz.
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
luk2asz
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:08
Lokalizacja: Kraków

Tipit pisze:
luk2asz pisze:Ja mam tam wpiętą navi i gniazdko. Taki to po prostu w0lny kabelek.
O, to super. A powiedz mi, ten kabelek miałeś fabrycznie, od nowości ? Przeglądałem swoją instrukcję i ten kabelek nie jest tam opisany, dlatego pytam.

Dzięki za odpowiedz.
Wydaje mi się, że każdy tak ma. Ja nic nie zmieniałem, a chyba nie jestem sam z tym kabelkiem.
Awatar użytkownika
pavloman
Posty: 158
Rejestracja: 10 wrz 2012, 10:17
Lokalizacja: Piaseczno

Też mam ten kabelek także to chyba default...
Live to ride - Ride to live
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

Dobrze wiedzieć :)
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
Awatar użytkownika
rafalp300
Posty: 101
Rejestracja: 19 sty 2014, 9:56
Lokalizacja: Skrwilno

Witam. Patrzyłem u siebie i też ten kabel był schowany pod licznikiem. Przestudiowałem angielską serwisówkę i znalazłem ten kabel pod nazwą ,,to headligth assembly,, Z tego wychodzi, że wszystkie modele xt660z powinny to mieć. A z tego co się zorientowałem to jest kabel do podłączenia światła zewnętrznego. Czyli można pewnie zamontować jakiś halogen itp. Ale tak jak luk2asz pisał nada się pod navi. Skoro są dwa kable to nic tylko przerobić pod gniazdo ,,zapalniczki,, i już możemy korzystać z navi itp. Ale to są tylko moje przemyślenia. Mogę się mylić ;-)
luk2asz
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:08
Lokalizacja: Kraków

rafalp300 pisze:Witam. Patrzyłem u siebie i też ten kabel był schowany pod licznikiem. Przestudiowałem angielską serwisówkę i znalazłem ten kabel pod nazwą ,,to headligth assembly,, Z tego wychodzi, że wszystkie modele xt660z powinny to mieć. A z tego co się zorientowałem to jest kabel do podłączenia światła zewnętrznego. Czyli można pewnie zamontować jakiś halogen itp. Ale tak jak luk2asz pisał nada się pod navi. Skoro są dwa kable to nic tylko przerobić pod gniazdo ,,zapalniczki,, i już możemy korzystać z navi itp. Ale to są tylko moje przemyślenia. Mogę się mylić ;-)
Ja to rozdzieliłem na zasilanie do navi i dodatkowo do gniazda. Na razie się sprawdza. A zasilanie do navi (w moim przypadku telefon) zrobiłem poprzez wybebeszenie wnętrza ładowarki samochodowej i podpięcie go tego kabla, schowałem pod plastik i mam sam kabelek na zewnątrz. Działa.
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

luk2asz pisze: Ja to rozdzieliłem na zasilanie do navi i dodatkowo do gniazda. Na razie się sprawdza. A zasilanie do navi (w moim przypadku telefon) zrobiłem poprzez wybebeszenie wnętrza ładowarki samochodowej i podpięcie go tego kabla, schowałem pod plastik i mam sam kabelek na zewnątrz. Działa.
A możesz zrobić zdjęcie tego swojego rozwiązania ??? Bardzo mnie zaciekawiło :)
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
Awatar użytkownika
rafalp300
Posty: 101
Rejestracja: 19 sty 2014, 9:56
Lokalizacja: Skrwilno

No i tak zrobię jak lu2asz :-)
luk2asz
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:08
Lokalizacja: Kraków

Tipit pisze:
luk2asz pisze: Ja to rozdzieliłem na zasilanie do navi i dodatkowo do gniazda. Na razie się sprawdza. A zasilanie do navi (w moim przypadku telefon) zrobiłem poprzez wybebeszenie wnętrza ładowarki samochodowej i podpięcie go tego kabla, schowałem pod plastik i mam sam kabelek na zewnątrz. Działa.
A możesz zrobić zdjęcie tego swojego rozwiązania ??? Bardzo mnie zaciekawiło :)


nie ma co robic :-) . Rozdzieliłem tą wtyczkę na dwie. wcześniej załączyłem bezpiecznik, na jednej kostce mam gniazdo zapalniczki, a na drugim zasilanie telefonu. Zasilanie to nic innego jak wybebeszone wnętrze ładowarki samochodowej i schowane pod plastik, który zakrywa graty pod zegarami. Na co dzień używam Samsunga Xcover 2 jako telefonu, nawigaci i odtwarzacza muzyki, więc się ładowanie sprawdza.
ODPOWIEDZ