XTX Prośba o opinię

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Seba
Posty: 9
Rejestracja: 09 paź 2009, 17:18
Lokalizacja: Lublin

Właśnie wróciłem z oględzin TEGO czegoś.
Jestem, delikatnie mówiąc, zdegustowany. Na moje oko wszystko było ok. Przejechałem się pooglądałem itd. Na szczęście mam znajomego w tym mieście, który przyjechał z dwoma kolegami - mechanikami. Przebieg ocenili na 30 - 40 tys ostrego katowania. Uszczelki w silniku łatane silikonem !!!! Remont silnika wycenili, na szybko, na 1,5 - 2 tyś a wartość motocykla na 7000 maks. Także pierwsze śliwki robaczywki :)

Nauczony doświadczeniem skupiam się teraz na motorach sprzedawanych przez ich użytkowników.

Jutro kontaktuje się z kolegą Rodmana i w czwartek jadę do Wuwua. A założony przeze mnie budżet krótko mówiąc poszedł się je... :-)
Awatar użytkownika
kazuya1000
Posty: 199
Rejestracja: 21 sty 2009, 22:40
Lokalizacja: gorzow wlkp
Kontakt:

jak chcesz xtx to wpadaj po mojego
Seba
Posty: 9
Rejestracja: 09 paź 2009, 17:18
Lokalizacja: Lublin

kazuya1000 pisze:jak chcesz xtx to wpadaj po mojego
Proszę o szczegóły.
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Jutro kontaktuje się z kolegą Rodmana i w czwartek jadę do Wuwua.
Nie ma problemu, sprzęt stoi w ocieplanym garazu i czeka, może byc tylko problem z jazdą próbną- nie wiem na ile jestes wytrzymały bo u nas własnie leje i zimno jak w psiarni :)
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

no to pojeździ po garażu ;)
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
kazuya1000
Posty: 199
Rejestracja: 21 sty 2009, 22:40
Lokalizacja: gorzow wlkp
Kontakt:

moj xt to 2004r 28.000 przejechane handbary gmole podstawa pod kufer tylna lampa led przerobione wydechy czarny mat popytaj chlopakow o sprzeta bo wielu mialo okazje go zobaczyc P.s olejej filtr zmienione regulacja zaworow zrobiona po 22.000 wszystko na czas wymieniane kanapa zrobiona okladzina z full crosa gniazdo zapalniczki
Mariusz
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2009, 13:51
Lokalizacja: Osiek
Kontakt:

Kolego kazuya1000 a ile chcesz za swojego xt? Jak dasz radę to prześlij jakieś zdjęcia. Korzystając z tematu spytam czy 47 tys. km. na X=xtx 660 to dużo? Chodzi mi dokładnie o tego: http://moto.allegro.pl/item788949810_ya ... rmoto.html
A może ktoś zna to moto? dziękuje za informacje.
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Mariusz, ani to duzo ani to mało, moto z 2004 roku wiec 10 tys rocznie to normalnie zwlaszcza jezeli ktos uzywal do turystyki. Jezeli byl dobrze serwisowany to nie ma co sie bać przebiegu.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ja bym się bardziej bał tego, że ma nie wymienioną lampę przód jak z UK. Jak był dobrze serwisowany to nic mu nie powinno dolegać :) taki przebieg to nie przebieg :D
Mariusz
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2009, 13:51
Lokalizacja: Osiek
Kontakt:

Ok, dzięki za szybką odp. Moto wygląda na serwisowane: oponki, napęd w dobrym stanie. I jak na sprzęt z Anglii nawet nie zgryziony silnik, kolektory. A mam jeszcze pytanie odnośnie przedniej lampy: nie ma możliwości regulacji lustra? Trzeba wymienić?
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Ja mam moto z UK i nie zmienialem lampy.
Moto było badane w stacji diagnostycznej, był takze badany strumien swiatla i nikt sie nie przyczepil..
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

no nie powiecie mi chyba, że nie ma różnicy w odbłyśnikach ;>
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

ponoć jest, tak przynajmniej slyszalem i rozsadek podpowiada, ale na przegladzie sie nie przyczepili i to nie tylko w moim xt, ale u znajomego tez. Natomiast kolega był po mnie SV i go cofneli... albo mialem szczescie albo roznica nieduza
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

berserkers pisze:Moto było badane w stacji diagnostycznej, był takze badany strumien swiatla i nikt sie nie przyczepil..
Bo przyzad do badania mieli z UK :-D
z tego co wiem to lustra w moto sa tez uniwersalne. nie we wszytkich markach/modelach ale niektore wersje nie roznia sie.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

berserkers pisze:Ja mam moto z UK i nie zmienialem lampy.
Ja mam tak samo ale przegląd zrobili mi goście od których kupiłem a jak znam życie to był to zaoczny przegląd ;-) Berserkers trzeba by się było w nocy przejechać z europejską lampą i wtedy może byśmy zauważyli różnicę
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ