XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

ktoś może polecić coś przeciw wiatrom w zimie?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Panocek
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2018, 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Duże handbary LUB mufy + grzane manetki. Klamki cienką pianką czy czymś okleić/owinąć, by nie dotykać bezpośrednio metalu
delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

grego pisze:delirium, nad tymi się właśnie zastanawiałem. Używasz/łeś, sprawdzają się?
niestety nie używałem, generalnie nie jestem zmarzluch i grzane manetki plus rękawice zimowe mi wystarczają. Takie mufy ograniczaja trochę ruchy jak dla mnie ale na pewno jest ciepło.
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Jak chcecie coś skutecznego na wiatry, to może to: https://tinyurl.com/vfh6ct8 ? :lol:
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Polecam:
https://elektrociuchy.pl/pl/p/Podpinka- ... -KLAN-e/76

windstoper + ogrzewanie. Korzystam już 7 lat, w tym roku moja kobita dostanie takie coś pod choinkę, bo tez lubi ciepło ;)
Ja mam starą wersje, bez zamka, ta wygląda na bardziej praktyczną a i sam wygląd jest ok, nie widac, że to ogrzewana odzież, można normalnie nosić po zdjęciu kurtki motocyklowej.
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Neno, ciekawe te ogrzewane ciuchy. Kosztowne, ale przypuszczam, że już przy pierwszej podróży bez marznięcia nie żałuje się wydanych pieniędzy.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Podzielę się apdejtem, bo od grudnia zakładam pod spód lekką kurtkę puchową z decathlonu, taką za 200 zł (z kapturem) i super daje radę w okolicach zera. Ja akurat jeżdżę w kurtce letniej, bardzo przewiewnej (bo jakoś nie kupiłem innej, hehe), więc po ramionach mi ciut ciągnie. Ale w "pełnej" to pewnie będzie pełny komforcik.

Czyli od dołu mam koszulka termo z długim rękawem (poliamid), na to puch, na to membrana i dziurawa kurtka. Lekko jak w lecie, a ciepło. Jak jest chłodniej, albo mocniejszy wiatr, to dorzucam bluzę do biegania też z decathlonu (30 zł czy coś) pod puch i jest już ciepło.

Taka budżetowa alternatywa na chłód.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
Awatar użytkownika
Rogulec
Posty: 152
Rejestracja: 13 sty 2018, 22:41
Lokalizacja: RRS, RZE

Zestawienie

Góra
Adrenalina misano 2
+ polar
+ komin

Dół
Kombinezon
Hein Gericke (dół na szelkach) e cenie 200 PLN używka za górę oraz dół.

Eleganckie zestawienie na 0-5

Giry marzną ale latać do okoła komina na bogato.
Suzukie GSR > Honda slr > XT660Z
ODPOWIEDZ