Gdzie najlepiej umieścić GPS

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
wuj
Posty: 21
Rejestracja: 18 sie 2015, 14:00
Lokalizacja: podlasie

A więc ja mam tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dodam, że jeszcze nie jeździłem więc nie wiem jak takie umieszczenie sprawdza sie w praktyce. Może ktoś podzieli się swoim rozwiązaniem.

Aha "całość" to samoróba przykręcona w miejsce lewego lusterka, oczywiście jest możliwość przykręcenia lusterka co widać na ostatnim zdjeciu.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Moim zdaniem nawigacja na kierownicy to kiepski pomysł. Przede wszystkim jest za nisko i musisz odrywać bardzo wzrok od drogi, dochodzi jeszcze sprawa ruchów kierownicy które mogą utrudniać szybki odczyt z urządzenia. Nie wiem czy w R jest możliwość montażu nad lub w okolicy zegarów, ale szedłbym w tym kierunku.

Sam mam nad zegarami, ale w Z to inna sprawa.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Siema wuj'u, Zmobilizowałeś mnie swoim zapytaniem, dlatego zamieściłem kilka fotek jak ja to rozwiązałem. Wcześniej GPS miałem na kierownicy po lewej stronie, i w tym położeniu dwie kwestie były dla mnie niewygodne, za bardzo musiałem opuszczać wzrok/głowę aby odczytywać położenie oraz GPS kolidował przy skręcie wtedy kiedy na baku był założony tankbag.

Tu link do mojej zmoty
http://xt660.pl/viewtopic.php?p=84099#84099
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
kosmal1098
Posty: 155
Rejestracja: 03 wrz 2010, 20:40
Lokalizacja: WSCHOWA

wuj pisze: Dodam, że jeszcze nie jeździłem więc nie wiem jak takie umieszczenie sprawdza sie w praktyce. Może ktoś podzieli się swoim rozwiązaniem.

Aha "całość" to samoróba przykręcona w miejsce lewego lusterka, oczywiście jest możliwość przykręcenia lusterka co widać na ostatnim zdjeciu.
Nie lepiej dokupić resztę mocowania ?
Obrazek
Mocujesz to w dowolnym punkcie i masz pełną regulacje- wchód-zachód-północ-południe ;-)
nakiel
Posty: 201
Rejestracja: 01 gru 2015, 20:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kosmal1098 ciekawy ten uchwyt, gdzie takie można zakupić????
kontakt 506 cztery dwa osiem 222
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

RAM Mount - całe systemy mocowania. Polecam - http://www.rammount24.pl/
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ