Autoryzowane serwisy ceny.

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
klod
Posty: 53
Rejestracja: 19 sty 2015, 10:47
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Cześć

Mam do Was pytanie odnośnie cen w autoryzowanych serwisach Yamahy – przy przeglądach.

Ceny w niektórych miastach powalają – różnica pomiędzy lokalizacjami wynosi nawet 500 zł

Tereska jest nowa – tak samemu bym pogrzebał a tak na 10 tys.km kolejny serwis :-(
i płacenie :-(


Pozdrawiam Klod

Świata nie zmienisz, ale możesz go objechać - inny wymiar turystyki motocyklowej.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Wydawałoby się, że cena za przegląd powinna być identyczna w każdym ASO...

Masz jeszcze coś takiego jak dyrektywa GVO, która daje prawo każdemu użytkownikowi pojazdu do jego naprawy w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji producenta.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

klod olej gwarancję. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Zostaje sporo pieniędzy w kieszeni. A XT to motór który się nie psuje, no chyba że ktoś mu w tym pomoże ale wtedy i tak nie rozliczą tej usterki na gwarancji. Nie wiem ile przegląd kosztuje teraz ale w 2009r. w Krakowie w ASO za przegląd (wymiana oleju i filtrów) powiedzieli mi coś między 650-700zł. Ja kupiłem filtr oleju 14zł, filtr powietrza 30zł, mobil extra 4T 3L x 22zł. łącznie koszt przeglądu 110zł. Wymiana jest prosta, wszystko jest opisane na forum. No i satysfakcja że sam dłubiesz przy swoim sprzęcie a nie oddajesz motocykl w ręce nie zawsze wykwalifikowanego i sumiennego pracownika ASO.
BTW jestem bardzo ciekaw tych cen przeglądów w ASO Yamaha na chwilę obecną.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ