XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

jaki tłumik do tenere?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:25
Lokalizacja: Krosno

zamieniłbym ori wydech w mojej teresie, jaki polecicie? 1 czy 2 tłumiki? polskie (dominator, huzar) czy używkę innej firmy? a może Edka? ale to wiąże się z kupnem i przeróbka bo ori chcę zostawić. a może ktoś robił/kupował kolektor 1w2? bo wtedy miałbym prostsza sprawę i kupił uniwersalne.
jeżeli temat powielam proszę moderatorów o usunięcie.
Awatar użytkownika
Rogulec
Posty: 152
Rejestracja: 13 sty 2018, 22:41
Lokalizacja: RRS, RZE

Domiantor - robi do Z tki (krew z uszu)
Przyjemne niskie tony, - masz firmę pod nosem, koło Rzeszowa.


Edit -> Maciorkrk
Najgłośniej dają duo Mivvy (Lijo) (słyszałem na xtr) - jak dobrze pamiętam.
To były wydechy Lijo.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 8:51 przez Rogulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Suzukie GSR > Honda slr > XT660Z
Awatar użytkownika
Savage
Posty: 57
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:36
Lokalizacja: Olsztyn

Ja mam Huzara 2w1 , Jeżdżę tylko z tylnym dbkillerem - środkowego nie montowałem bo był za cichy na dwóch. Fajny dźwięk na co dzień, bez dbkillera na pełnym przelocie też fajnie brzmi ale jak strzeli w wydech to sam się czasem przestraszę :) . Oryginalny też sobie zostawiłem na wszelki wypadek lub na długie wyjazdy.
Spytaj w Huzarze o samą końcówkę kolektora 2w1 - myślę że nie powinno być problemu z zakupem - to w sumie wygięta rurka tylko. Kumpel ma podwójnego Huzara w swojej i tez jest bardzo zadowolony - od jeździ z podwójnym dbkillerem.
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Rogulec pisze:Domiantor - robi do Z tki (krew z uszu)
Przyjemne niskie tony, - masz firmę pod nosem, koło Rzeszowa.

Najgłośniej dają duo Devile (słyszałem na xtr) - jak dobrze pamiętam.
Najlepiej dają moim Mivvy, Lijo ma i moim zdaniem najlepszy dźwięk. Akrapy bardzo przyjemnie basowo. Leosie dmuchają koło 120 db. Z tego co pamietam to 122 mi wymierzyli.
pawulon182
Posty: 207
Rejestracja: 29 maja 2014, 13:27
Lokalizacja: Łódź

2w1 daje ten plus, że zostawiasz jedną burtę wolną pod np. tubę narzędziową, dodatkowy kanister czy dmuchaną lalę.
Akrapy slip-on to praktycznie plug'n play bo od portek już idą w komplecie, mocowania pasują jak ulał i robi się mniej gorąco pod siedzeniem pasażera. Dobrze grzmią bez db a z db mruczą nieco bardziej basowo od ori.
you could argue "why not buy a 690 enduro?"...but the XT is bomb proof and can be treated like shit and still runs like a peach.
ODPOWIEDZ