Jaki moto dla osoby niskiej

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
BerS
Posty: 115
Rejestracja: 09 wrz 2009, 23:51
Lokalizacja: Lubin/Dublin
Kontakt:

z checia dalbym jej usiasc na mojej maszynie, no ale coz ja w dublinie jestem ;)
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kolezanka wczoraj zdala prawo jazdy :) powoli wybieramy. Ja ja naklaniam na Ninje 250, ten na ktorym zdawal Yamaha 250 jest za niej za duzy. Choppero podobnych nie akceptuje.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ja mam 176 cm wzrostu więc raczej do wysokich nie należę i też miałem trochę rozkminki jakie moto wybrac, żeby dosięgać stopami do ziemi w ogole :P
wybrałem na pierwszy moto to co mam w podpisie pod avatarem :)
jeszcze o ile to ma być ścig/naked (ogólnie szosa/miasto) to pół biedy bo one mają siodełko w miarę nisko, gorzej jeśli się zaczyna iść w stronę SM/CROSS/ENDURO :( te to mają siodełka tak wysoko że ja najczęsciej mam problem z dosięgnięciem ziemi :evil: jesli chodzi o SM dla niskiej osoby to ja siedziałem na KTM'ie LC4 640 2002r i dawało radę, nie wiem czy sobie takiego nie kupię na następny motor. XTX/R chyba troszkę za wysoki...
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

LC4 wymagają częstszych serwisów i są bardziej wymagającymi motocyklami pod względem utrzymania. Myślę, że kupno zestawu obniżającego do XT rozwiązało by twój problem :)
Awatar użytkownika
ulusus
Posty: 182
Rejestracja: 29 sie 2009, 23:07
Lokalizacja: Oświęcim

Też mam 176cm wzrostu i bez problemu daje rade :mrgreen:
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

Łasica pisze::evil: jesli chodzi o SM dla niskiej osoby to ja siedziałem na KTM'ie LC4 640 2002r i dawało radę, nie wiem czy sobie takiego nie kupię na następny motor. XTX/R chyba troszkę za wysoki...
Dawaj jakiś spot zrobimy dam ci się karnąć na moim to sobie zobaczysz. Ja mam 178 wzrostu, a panciu i ukim którzy mają po 150 cm to nie wspomnę :mrgreen:
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

podobnie jak DocoFx, mam 178 i nie miałem problemów podczas latania nawet w terenie a na płaskim jest jeszcze łatwiej... pierwsze wrażenie jest naprawdę negatywne ale to tylko pierwsze wrażenie, szybki mija...
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

DocoFx pisze:
Łasica pisze::evil: jesli chodzi o SM dla niskiej osoby to ja siedziałem na KTM'ie LC4 640 2002r i dawało radę, nie wiem czy sobie takiego nie kupię na następny motor. XTX/R chyba troszkę za wysoki...
Dawaj jakiś spot zrobimy dam ci się karnąć na moim to sobie zobaczysz. Ja mam 178 wzrostu, a panciu i ukim którzy mają po 150 cm to nie wspomnę :mrgreen:

dobra! trzeba wziąć ta ekipe od nas z Wro i okolic bo jest nas conajmniej 5 z forum
proponuję ostatni tydzień kwietnia.
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

To ja mam 170 i myśle jak go podwyższyć a oni się martwią he he a mój brachol jest jeszcze niższy ma podwyższonego Dakara Gs i nie płacze he he
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

arrasq pisze:mam 178
chyba w butach na motor i kasku ;)


ja wzrost mam zbliżony do pancia i też nie narzekam ;) najwyżej sie odbijam na palcach to z jednej to z drugiej strony jak stoję na skrzyżowaniu ;)
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Rychu72
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2009, 14:47
Lokalizacja: Opole

Powiedzcie, ile można maksymalnie obniżyć xt 66r. Myślę tu o kanapie i kościach i ...... nie wiem co można by było. Żonka ma 164 cm i 80 cm od ziemi do ..... wiecie o czym mowa. ;-)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Tył o około 4-5cm łącznikami zawiasu i trochę naciągiem sprężyny, przód tyle ile wsuniesz lagi w półki. ;-)
ihas
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:42
Lokalizacja: Inąd.

Witam forumowiczów, pytanie moje brzmi czy przy wzroscie 170 bede sie męczył na xt660 czy dam radę ??

Wiem, że najlepiej byloby usiasc ale niestety nie mam takiej mozliwosci obecnie.
Może jest ktos o takim samym wzroscie, chociaz zdaje sobie sprawe z tego ze jestesmy roznie zbudowani i ktos moze miec dluższe nogi a ktos krotsze to jednak da mi jakies pojęcie.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Są niżsi na forum i bardzo dobrze jeżdżą na XT660 ;-)
ihas
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:42
Lokalizacja: Inąd.

jestem zainteresowany wersja z oponami szosowymi, ciekawi mnie konkretniej jak jest ze staniem w miejscu : ) Na palcach ? czy z przechylonym moto opierajac sie na jednej nodze. Chodzi mi ooo moto nie obniżone w zaden sposob
ODPOWIEDZ