XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Korek chłodnicy

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
m13
Posty: 63
Rejestracja: 31 gru 2008, 12:20
Lokalizacja: Kraków

W nawiązaniu do tematu przegrzewania z wątku http://xt660.pl/viewtopic.php?t=8188
mam proźbę do użytkowników z Krakowa lub okolic. Chciałbym pożyczyć na parę minut do testów korek chłodnicy, ponieważ podejrzewam, że on może być przyczyną moich problemów. Zajmie to moment na postoju, mogę podjechać w dowolny punkt krakowa lub okolic. Dziękuję !
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Cześć!

Mogę pomóc, ale dopiero po weekendzie ;)
wyślę numer na PW.
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Ja w niedzielę prawdopodnie odbiorę motor od mechanika, więc numer wysyłam na PW.
Loud pipes, saves lives.
novvy
Posty: 55
Rejestracja: 25 paź 2018, 16:11
Lokalizacja: Kielce

Ostatnio mój korek zaczął puszczać płyn. Wcześniej dolałem płynu do zbiorniczka bo miałem minimum i sprawdziłem stan w chłodnicy. Guma na korku prawdopodobnie się wycisnęła i już nie trzyma szczelności po zakręceniu, cała prawa strona silnika się zalewa. Ma ktoś może link do takiego korka do jakiegoś sklepu na necie? Na alledrogo jest tylko 1 ale z termometrem. Domyślam się, że ten korek pewnie pasuje od czegoś innego jeśli wymiar i ciśnienie się zgadza ale nie mam pojęcia czym go zastąpić.
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

novvy pisze: 14 paź 2020, 10:38 Ma ktoś może link do takiego korka do jakiegoś sklepu na necie?
gajowy to ćwiczył niedawno, to powinien coś wiedzieć.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
ODPOWIEDZ