cobrra 2 nemo 2 na tenerze 700

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj

Moderator: Moderatorzy T7

AntonLraf
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2023, 10:58

Witam. Jestem tu nowy. Pozdrawiam forumowiczów. Od wczoraj jestem posiadaczem Teresy, która zostaje w fazie doposażania. Ktoś montował u siebie olejarkę łańcucha Cobra Nemo 2 u siebie. Potrzebuję podpowiedzi gdzie ją przykręcić. Mile widziane foto ! ;-)
Awatar użytkownika
stasic
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2023, 9:03
Lokalizacja: Kolbuszowa

AntonLraf pisze: 12 lis 2023, 13:18 Witam. Jestem tu nowy. Pozdrawiam forumowiczów. Od wczoraj jestem posiadaczem Teresy, która zostaje w fazie doposażania. Ktoś montował u siebie olejarkę łańcucha Cobra Nemo 2 u siebie. Potrzebuję podpowiedzi gdzie ją przykręcić. Mile widziane foto ! ;-)
Ja bym zaczął od dyskusji, zasadności czy to ma sens ;) Jest wielu przeciwników olejarek, najpierw popytaj się naszych podróżników co sądzą. IMO suchy smar jest lepszy, mój mechanik też tak uważa.
AntonLraf
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2023, 10:58

Do tej pory na wszystkich moich maszynach stosowałem i nie narzekałem. Więc pomny doświadczeń zamierzam założyć. Rozważam różne ale nie chcę wpinać ich w instalacje elektryczną ze względu na gwarancję.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 164
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:28

Ja miałem cobre w Tigerze 800.
Wrocilem do scottoilera tym bardziej ze uzywany komplet udalo mi się kupić za ok 60zł. Fuks ale sie zdarza.

Do 200zł to jeszcze w miarę rozsądna kwota za używanego scotta jeśli jest kompletny. A tam się nie ma co zepsuć jeżeli zbiorniczek cały.

A ceny sklepowe... hmmm... nieuzasadnione... dlatego nie zdarzylo mi sie kupić nowego i zawsze mialem używki

taptarapta


ODPOWIEDZ