XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Gmole T700

materiały pomocne w użytkowaniu i naprawie

Moderator: Moderatorzy T7

robcon
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2021, 11:23

Witam, tak jak w temacie stoję przed zakupem gmoli. Mam upatrzone firmy Heed, model Basic, cena atrakcyjna bo około 570 zł.
Czy ktoś ma z nimi doświadczenie, a jeżeli tak to będę wdzięczny za info czy miejsca mocowania do ramy po obu stronach w górnej części nie przeszjadzają w komfortowym ułożeniu nóg? Na moje oko ze zdjęć ten właśnie chwyt nieco odstaje.
Oczywiście jak ktoś ma propozycje gmoli innych producentów będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

kalina
Posty: 214
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

www.bartus.eu

http://www.bartus.eu/pl/d/padaci-ramy-y ... a-1000071/

ja skorzystałem z jego rozwiązania- mocowania do ramy, dolna część chroni również silnik - waga lżejsze od heeda, cena troszkę drożej, ja w gratisie dostałem torby na gmole jeszcze
robcon
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2021, 11:23

kalina pisze:www.bartus.eu

http://www.bartus.eu/pl/d/padaci-ramy-y ... a-1000071/

ja skorzystałem z jego rozwiązania- mocowania do ramy, dolna część chroni również silnik - waga lżejsze od heeda, cena troszkę drożej, ja w gratisie dostałem torby na gmole jeszcze
Wygkąda całkiem fajnie, przypomina z boku to co oferuje motortrek tylko ich łączy się nad chłodnicą, i oni robią chyba mniejszej średnicy. A powiedz czy nie ma problemu z miejscem mocowania w górnej części ramy względem nogi na moto podczas siedzenia?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

fizolof
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:45
Lokalizacja: Wr

Tutaj na forum jest słabo jeśli chodzi o T7. Polecam dwie grupy na FB. Tam już przerobione jest wszystko, od gmoli, stelaży, zmian sprężyn, oklejania, dodatkowe akcesoria, uchwytów na tel, sposobów na drżący wyświetlacz, lżej działające sprzęgło, handbary, nasmarowanie kiwaczki, zestawy opon na ON i OFF, podnośniki i wiele, wiele więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Bonq
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:15
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Cześć, ja założyłem Heed Bunkier ogólnie są spoko dużo chronią przy moto ważą lekko ponad 6kg a nie 11kg jak podają na stronie ( bo tam jest całe opakowanie itd wliczone w wagę). Ogólnie za tą cenę polecam. Jednak zajrzyj na grupę FB Yamaha Tenere 700 Polska tam się sporo pisze o wszystkim.. Pozdro!
# FRYTAAA...
robcon
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2021, 11:23

Bonq pisze:Cześć, ja założyłem Heed Bunkier ogólnie są spoko dużo chronią przy moto ważą lekko ponad 6kg a nie 11kg jak podają na stronie ( bo tam jest całe opakowanie itd wliczone w wagę). Ogólnie za tą cenę polecam. Jednak zajrzyj na grupę FB Yamaha Tenere 700 Polska tam się sporo pisze o wszystkim.. Pozdro!
Dzięki za informacje. Czas zalożyć FB... niestety Obrazek

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

slawmir
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2021, 17:01

robcon pisze: 25 kwie 2021, 14:55 Witam, tak jak w temacie stoję przed zakupem gmoli. Mam upatrzone firmy Heed, model Basic, cena atrakcyjna bo około 570 zł.
Czy ktoś ma z nimi doświadczenie, a jeżeli tak to będę wdzięczny za info czy miejsca mocowania do ramy po obu stronach w górnej części nie przeszjadzają w komfortowym ułożeniu nóg? Na moje oko ze zdjęć ten właśnie chwyt nieco odstaje.
Oczywiście jak ktoś ma propozycje gmoli innych producentów będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Trochę spóźniona odpowiedź, ale lepiej późno niż wcale ;-) . Mam takie zamontowane i nic nie przeszkadza, kolana nie dotykają gmoli.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 158
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:28

Nie mam FB i nie zamierzam mieć ale...

Też założyłem heed bunker i są mega spoko
Zresztą to nie pierwsze moje gmole heed i zawsze jest mega dobrze.
Za tą cene bardzo warto, sprawdzają się. Przede wszystkim są porządnie zrobione i spasowane. Po drugie to konktetne gmole i zdarzylo się już że swoje zadanie spełniły.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ