XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

XT660.com się zamyka? - kopia zapasowa

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

Na forum XT660.com wyświetla się komunikat, że forum zamyka się z końcem roku 2019 i żeby zrobić sobie kopie najciekawszych tematów. Niestety na forum nie można już chyba się rejestrować, a chciałbym zrobić dumpa forum jako zarejestrowany użytkownik :). Bo jako niezarejestrowany już mam.

W związku z tym pytanie: czy ktoś ma login i hasło do xt660.com i nie wstydzi się swojej historii postów, i mógłby użyczyć na pw do zrobienia zrzutu?
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

bandzior, będziesz to robił ręcznie czy za pomocą jakiegoś "narzędzia"?
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

wget się nadaje, albo coś bardziej UI, jak kto preferuje
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

Flaw, narzędzie nazywa się Win HTTrack Website Copier, czy jakoś tak. Można napisać regułki co ma się ściągać, jak głęboko itd. Na razie jest 18 GB i rośnie, źle miałem regułki wcześniej napisane i wywaliło się przed skończeniem ściągania. Login własnie dostałem od kolegi z forum, w weekend będę zrzucał zalogowany.

W sumie jak ktoś zna admina to można by może zagadać żeby spakował wszystko i wystawił torrenta :)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

bandzior, to jak już wszystko skonfigurujesz to daj znać.
h e d o n i z m
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

No dobra, zaczęło lecieć na zalogowaniu, za radą kolegi grego przesiadłem się na wget z cookies zalogowanej sesji. Postawiłem to na raspberry pi + mój stary sharedrive 6 TB więc raczej miejsca nie zabraknie, co najwyżej share zdechnie bo dyski już mają z 7 lat. :) Dam znać po weekendzie, niezalogowane ściągnęło mi na razie 40 GB, musiałem przerwać bo mi się transfer skończył :)
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

bandzior, szacun za działania! Ja bardzo chciałem poczynić jakieś kroki żeby zabezpieczyć informacje z xt660.com, ale niestety ajti na tym poziomie jest mi obce :(
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

nie chwal dnia, może się jeszcze okazac że mi też jest obce :)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

A może skopiować tylko:
XT660 Tech Section
XT660X & XT660R
XT660Z Ténéré
:?:

Zawsze to mniej miejsca.
h e d o n i z m
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

na razie poszło wszystko, tylko chyba bez zalogowanego usera. Dzisiaj sprawdzę i zobaczę czy da się coś dalej z tym powalczyć.
ODPOWIEDZ