XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

AJP PR7

Masz filmik warty uwagi? Postuj tutaj!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Siemasz, w kilku tematach na forum pojawiły się wzmianki o tym motocylu - AJP PR7.
Podrzucam najnowsze wideo z testów i zachęcam do dyskusji.

test ride
https://www.youtube.com/watch?v=ubzvQmL ... nnel=64deg.

first look
https://www.youtube.com/watch?v=sRB5diJ ... nnel=64deg.

Wiele osób jest napalonych na ten sprzęt - ale jak to będzie w praktyce - z dostępnością etc. Czas pokaże.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
pawulon182
Posty: 207
Rejestracja: 29 maja 2014, 13:27
Lokalizacja: Łódź

Mocny singiel 4T, lekkie nadwozie, sensowne zawieszenie...lubić to :)
you could argue "why not buy a 690 enduro?"...but the XT is bomb proof and can be treated like shit and still runs like a peach.
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

Ja jestem jednym z tych napalonych....:-). Obserwuje rozwój koncepcji tego motka i niewiele jest rzeczy, do których możnaby się w nim przyczepić. Tak czy owak dam szansę bardziej napalonym ode mnie i za rok zobaczymy jakie będą opinie...
pozdrawiam trolik
pawulon182
Posty: 207
Rejestracja: 29 maja 2014, 13:27
Lokalizacja: Łódź

Biorąc pod uwagę fakt posiadania psa, to wyjazdy jak dawniej typu 1+1+sakwy kufry namioty spiwory etc ida w piździec. Takie PR7 solo z niezbędnymi zabawkami widzi mi sie bardziej jak nowa xt700 z pyskiem rodem z horrorów :) Tam coś zmienili z silnikami? Był 660 a teraz od husky?
you could argue "why not buy a 690 enduro?"...but the XT is bomb proof and can be treated like shit and still runs like a peach.
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

pawulon182 pisze:Biorąc pod uwagę fakt posiadania psa, to wyjazdy jak dawniej typu 1+1+sakwy kufry namioty spiwory etc ida w piździec. Takie PR7 solo z niezbędnymi zabawkami widzi mi sie bardziej jak nowa xt700 z pyskiem rodem z horrorów :) Tam coś zmienili z silnikami? Był 660 a teraz od husky?
tak. Leff tym handluje. Tu znajdziesz wiecej info:
http://f650gs.pl/topic/8018-nadchodz%C4 ... ent-360597
pozdrawiam trolik
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

Na Motor Show w Poznaniu przymierzałem się do tej osławionej pr 7-ki.
Moto konkretne (dane tech. dostępne w necie). Do wyboru są dwie wersje: 46 KM oraz 60 KM. Cena tańszej wersji to ok 43 tys. Natomiast droższej to prawie 47 tys.
Jak dla mnie to lekka przesada ale co tam..
W Polsce sprzedali 2 (słownie: dwie sztuki). Czyżby ze względu na cenę? Nie wiem ;)
Wspomnę tylko, że Nowa Africa kosztuje 52 tys.
Ja bym chyba dołożył do Afry.
Pozdro
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zupełnie inna koncepcja niż Afryka. Ujeżdżaliśmy z Bajrosem słabszą wersję na jazdach testowych po torze. Lekki sprzęt w porównaniu do Afryki, dodatkowo środek ciężkości nisko. Zawieszenie bajka w porównaniu do standardowego XT.
Jednak cena ciężka do przełknięcia. I mam obawy co do żywotności tego tableta... :-P
Terefere
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

O tablet się nie bój ;-) Podobno mają pasować wszystkie poza iPadami.
Wiadomo że koncepcaja moto inna niż Afryki. Tak tylko teoryzuję..
Ciekawe jak się rozwinie zainteresowanie?
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Przypuszczam, że zainteresowanie nówkami będzie bardzo małe. Prędzej używkami jak będą w cenie ok 20k. Ludzie może też będą czekać na opinie użytkowników po 20/30/40 tyś km jak się sprzęt trzyma.
Znajomy dla którego istnieje tylko Afryka jest napalony na ta nową, ale powiedział, że woli poczekać ze 2 lata na opinie o jakości i trwałości sprzęta. Podobnie może być z AJP który jest sprzętem bardzo niszowym.
ODPOWIEDZ