XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Yamaha Tenere 700

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
ZORG
Posty: 40
Rejestracja: 20 lip 2017, 13:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Powolutku motocykl pojawia się w salonach w Europie. Wystarczy śledzić filmiki na yt. To że motocykla w wielu miejscach jeszcze nie ma mnie nie dziwi. Wiedziałem że będzie poślizg. Kup Moto zaplać a może je zobaczysz na jesień. Po sezonie. Dzwoniłem do Yamahy w Poznaniu. Nie ma szans na testówkę w tym roku a co będzie potem to nikt nie wie. Ja biorę na wstrzymanie wolę jak to dealer zabiega o mnie a nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

pablo123 pisze:a moze postraszyc wycofaniem zaliczki moze by cena troche spadla
znajdą 10 osób na jego miejsce
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

A ja spokojnie będę obserwował choroby wieku dziecięcego na jutubie i co tam ludzie będą zmieniać/doklejać do motorka. Ja wiem, że następne moto będzie z bananem, a nie stelażem. Dlatego to mocowanie tłumika zupełnie mi nie odpowiada.....
Widzę też, że może być problem z gmolami, bo silnik szeroki. No i zbiornik dla mnie zdecydowanie za mały jest. Koleś z którym jeżdżę ma małe bmw i połowę czasu spędza na stresie kiedy będzie następne tankowanie...:-)

Ale ogólnie trzymam kciuki bo moto piekne jest
pozdrawiam trolik
motomaciej
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:40
Lokalizacja: Piła

Mysle warto poczekac
ZORG
Posty: 40
Rejestracja: 20 lip 2017, 13:10
Lokalizacja: Zielona Góra

motomaciej pisze:Mysle warto poczekac
Jasne że warto aby się nim przejechać i wyrobić własne zdanie. Własne odczucia i preferencje są niezwykle ważne. Wiem bo ostatnio po przejechaniu się testówką Moto Guzzi V85TT skresliłem go z listy moich zainteresowań. Dodam tylko że wcześniej byłem na to moto strasznie napalony.
pawulon182
Posty: 207
Rejestracja: 29 maja 2014, 13:27
Lokalizacja: Łódź

Przedpłaty, oczekiwanie, niejasne dane odnośnie pojawienia się w salonach...zupełnie jak wielotomowa encyklopedia za czasów PRL :) Widać, że Y odrobiła lekcje z marketingu - takiego ssania z rynku próżno szukać gdzie indziej na chwile obecną.
you could argue "why not buy a 690 enduro?"...but the XT is bomb proof and can be treated like shit and still runs like a peach.
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

no słabo wygląda temat dystrybucji nowej Teresy ale na pocieszenie mogę Wam napisać, że w AJP jest jeszcze gorzej :mrgreen:

Tak więc nie mazać się tylko zamawiać bo do odważnych świat należy :!:
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Już na przecenie :)
delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

maciokrk pisze:
Już na przecenie :)
no bo cena za to moto zawyżona strasznie, to to nic nie ma, bak to chyba żart, dętkowe koła, cockpit szkaradny i odpadnie na większych dziurach itd itd :mrgreen:
yamaha straszną fuchę odstawiła...

a ssania na rynku wcale nie widzę, było ale przed premierą nowej Afryki Twin.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Dętkowe koła to w offie podstawa. Dobry ruch Yamahy, co do reszty- nie wypowiem się, nie widziałem na żywo :(
delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

Mateusz93 pisze:Dętkowe koła to w offie podstawa. Dobry ruch Yamahy, co do reszty- nie wypowiem się, nie widziałem na żywo :(
tyle że to nie jest motocykl off-road tylko turystyczne adventure, poza tym to już mit
powtarzany bez sensu. Powiedz to do KTMa czy BMW żeby nie dawali do swoich adventure motocykli bezdętkowych kół :mrgreen: to się zirytują
Awatar użytkownika
BZ
Posty: 154
Rejestracja: 15 kwie 2015, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Hej!

Dosłownie przed chwilą mi przyjechała:

Obrazek
https://photos.app.goo.gl/RoNcEk9JvqcGw2oX8


Na razie siedzę w garażu i oglądam, napiszę więcej trochę później, może przestanie padać i zrobię nawet pierwszą jazdę.


Pozdrawiam,
Bartek
ZORG
Posty: 40
Rejestracja: 20 lip 2017, 13:10
Lokalizacja: Zielona Góra

BZ pisze:Hej!

Dosłownie przed chwilą mi przyjechała:

Bartek
Gratuluję zakupu. Opowiadaj:
-jak z jakością? Jak na targach czy lepiej?
-nie chciałes sie decydowac na jakieś akcesoria?

Jak oceniasz w porównaniu z poprzedniczką odczucia z jazdy?
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3175
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

BZ czekamy na opinię z niecierpliwością.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ