XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Gmole

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Szynszyla
Posty: 14
Rejestracja: 07 lip 2017, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Poszukuję osoby z Wrocławia, która wykona gmole tylne oraz bagażnik na model xt 660x.
W przystępnej cenie ;)
Pozdrawiam, Ania.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3175
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Odezwij się do Arkadius, on tworzy coraz więcej dodatków do rodziny XT. Nie jest z Wrocławia a z Mazur ale kurier to nie problem.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Szynszyla
Posty: 14
Rejestracja: 07 lip 2017, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Dziękuję.
Awatar użytkownika
sławkomax
Posty: 40
Rejestracja: 01 wrz 2017, 23:47
Lokalizacja: Dolny Sląsk / IRL

Serwus, nie bede zakładał nowego wątku wiec pisze tutaj
Rozglądam sie za gmolami do R-ki, jakoś GIVI, SW-MOTECH, Hepco & Becker, FEHLING nie pasuja mi.
Wiem że robi kolega z forum, także polska firma HEED ku nim się przymierzam

Obrazek

ale namierzyłem w .... Brazylii fajne :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Napisałem juz do producenta, czekam na odpowiedz w sprawie ceny produktu i wysyłki.
Gdyby byli chetni mozna zrobic zbiorcze zamówienie i cos utargować
XT 660 R
KAT 990 SM
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Nie widziałem, nie dotykałem, ale wydaje mi się, że przy glebie szybciutko oprą się o plastiki. Przemyślałbym mocno zakup.
terry
Posty: 132
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:09
Lokalizacja: Warszawa

Nie widziałem, nie dotykałem, ale wydaje mi się, że przy glebie szybciutko oprą się o plastiki. Przemyślałbym mocno zakup.
Trzeba mocno pier..... żeby doszły do plastików ale to możliwe. Wtedy w dwie/trzy osoby spokojnie odginasz na miejsce. Plastiki i chłodnice pozostają całe. Energia uderzenia musi gdzieś się rozproszyć. Lepiej jak to będą gmole za 500zł niż rama motocykla.
Ogólnie rzecz biorąc. Takie mam od ponad półtora roku i są nie do zdarcia. Trochę porysowane ale robotę robią.
terry
Posty: 132
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:09
Lokalizacja: Warszawa

Poszukuję osoby z Wrocławia, która wykona gmole tylne oraz bagażnik na model xt 660x.
Tylne (nie tyle co gmole co bagażnik) mam od wspomnianego kolegi z forum i sprawują się... Cena rozsądna, trochę trzeba poczekać.;) Zamontowałem tylko i wyłącznie do ochrony tylnych części motocykla przed uszkodzeniem. Bagaż wożę w torbie na poprzecznej płycie nad zadupkiem.
tosiek
Posty: 351
Rejestracja: 11 kwie 2016, 16:29
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Ktoś ma może założone te gmole przy wydechu 2w1? Moje wyzionęły ducha i muszę zamontować jakieś mocniejsze.
Łukasz zawny Tośkiem
https://gruuf.com/
ODPOWIEDZ