Xt kilka pytań

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
esso1510i
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2015, 18:30
Lokalizacja: Oss

Co do komina bo widzę że jest dużo chętnych nie sprzedam go :mrgreen:
Pytałem tylko czy z to normalne że aż tak wali ogniem skoro to normalne to jakoś to przeżyje.
Jeśli chodzi o prawo jazdy to od 4 lat mieszkam w Holandi w Polsce mając 17 lat zrobiłem a1 a wcześniej miałem motorowerową kartę przejeździłem na motocyklach ponad 70kkm wiec wiem co i jak. Wracając do prawka mam Holenderskie a w hol jest tak a1-18lat, a2-20 a a2 od 24 bądź 22 jeśli od 2 lat masz a2.
Jutro postaram się zrobić więcej zdjęć.

Pozdrawiam


edit.

Dostałem się do ustawień CO i była tam wartość 30 a z tego co czytałem to seria 0-12 więc podejrzewam że koleś który miał xt-a wcześniej dla szpanu dał więcej wachy żeby deko poszpanować.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

esso1510i, pojezdzij trochę, przyzwyczaisz się do singla i będzie spoko ;)

Sam trochę jezdziłem bez prawka, ale to głupota.
Mandat mandatem, 5tys zapłacisz. Gorzej w razie wypadku, a uwierz, na moto o to nietrudno. Ktoś się do Ciebie wpieprzy, nie masz ubezpieczenia (bo kierowałeś bezprawnie), zawsze Twoja wina. Jeśli coś się komuś stanie, to możesz mu płacić rentę do końca życia. Nie pchaj się w to. Upalaj po szutrach, górach, zapłać mandat za jazdę po lesie, ale po raczej wystrzegaj się czarnego.
Choć wiem jak to jest, nie da się wysiedzieć mając gotowego do jazdy konia w garażu :D

Co do wydechów- tak jak do charakterystyki pracy. Przyzwyczaisz sie, może pokochasz. Osobiście uwielbiam marchewy. Jadę obok jakiejś szlifierki, tamto wyje bezpłciowo, ja lekka przegazówka i od razu strzały, miód!
Nie pozbywaj się kolektorów :D
Hieny! Też bym go z miejsca zamienił za swój wydech, piękne i dobrze przemyślane są te kolektory. Obejdę się smakiem i doradzę, byś je sobie zostawił ;)

Ostatnio wróciłem do seryjnego wydechu- myślę sobie, ładnie będzie tyłek wyglądał, co 2 rury to 2 rury, wkurzał mnie dominator bo walił spalinami po kierunkowskazie topiąc go, grzeje mi silnik, ciulowa robota, ale jak pojezdziłem na tych seryjnych dziewicach, to od razu je wypieprzyłem. Moto się uspokoiło, dół wyraźnie mniej agresywny, cichutki. Nikt mnie nie widział. Nie chodzi mi o lans, tylko bezpieczeństwo. Wyprzedzam kogoś, dopóki nie jestem na wysokości kierowcy, to nie wie że jadę, a tak, to dojeżdżam za niego 30metrów i już się rozgląda, zjeżdża mi do krawędzi jezdni, same plusy :D

pozdrawiam!
Mateusz
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Mateusz93 pisze:Nie pozbywaj się kolektorów :D

Hieny!
Obrażam się :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Rodman pisze:
Mateusz93 pisze:Nie pozbywaj się kolektorów :D

Hieny!
Obrażam się :mrgreen:
Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić na zlocie na jakiś trunek pojednawczy :mrgreen:
ODPOWIEDZ